Etkinlik Takvimi

Tarihi5 Şubat 2018 Pazartesi
BaşlıkMarka ve Patent Bilgilendirme Semineri
Açıklama

Ekonominin büyümesi, teknolojik dönüşüm, verimlilik, yatırım eğilimi ve özellikle dış yatırım çekme potansiyeli ile sınai mülkiyet haklarının korunmasının etkinliği arasında yakın ve doğrudan bir ilişki bulunmaktadır. Bu haklar patentler ve faydalı modeller, markalar, endüstriyel tasarımlar, coğrafi işaretler ve entegre devrelerin topografyalarından oluşmaktadır. Söz konusu seminer ile sınai mülkiyet hakları kapsamında farkındalık oluşturulması, buluşların yönetilmesi, lisanslanması ve ticarileştirilmesi sağlayarak ekonomik değere dönüştürülmesi amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Marka ve Patent Bilgilendirme” semineri ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmenler   : Selçuk ÖZTÜRK/ Hakan KORKMAZ/Burak YURTEN/ Can Mert KAYA

Tarih            : 05 Şubat 2018

Saat             : 14:00-16:30

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination