Etkinlik Takvimi

Tarihi10 Şubat 2018 Cumartesi
BaşlıkSigorta Muhasebesi Eğitimi
Açıklama

Ticari işletmelerde uygulanan muhasebe prensipleri ve metotları bir bütündür. Bazı şirket ve kurumlar, faaliyet konuları gereği genel muhasebenin yanında farklı muhasebe tekniği de kullanmak zorundadırlar. Bu şirketler; banka ve sigorta şirketleri, özel katılım bankaları, menkul kıymet yatırım fonları, aracı kurumlar ve yatırım ortaklıklarıdır. Genel nitelikteki işlemler özellikle genel giderler genel muhasebe kısmında takip edilirken, şirketin yaptığı işe özel işlemleri ve sigorta şirketlerinde sigortacılık işlemleri ihtisas muhasebesinde teknik muhasebe ile takip edilmektedir.

Odamız 40.Grup Meslek Komitesinin (sigortacılık) talepleri doğrultusunda “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Antalya Sigorta Acentaları Derneği” işbirliğinde “Sigorta Muhasebesi” eğitimi ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemi gerçekleştirebilirler. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Volkan KAMADAN

Tarih            : 10 Şubat 2018

Saat             : 10:30-16:00

Yer                : ATSO Meclis Salonu

Katılım Payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination