Etkinlik Takvimi

Tarihi23 Şubat 2018 Cuma
BaşlıkDevlet Destekleri Bilgilendirme Semineri
Açıklama

Üretim ve ihracat odaklı büyüme stratejisi bakımından büyük önem taşıyan devlet destekleri ve yatırım teşvik programları, yatırımların konusuna, büyüklüklerine ve bölgesine göre farklı uygulamalar çerçevesinde destek vermek üzere kurgulanmıştır. Devletin, özel sektörün güçlendirilmesi, uluslararası rekabetçiliğin geliştirilmesi ve istihdamın artırılması amacıyla uygulamaya koyduğu teşvik sistemindeki gelişmeler her geçen yıl ölçek büyütmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Devlet Destekleri” bilgilendirme semineri ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Elçin Sezen TARIKCI

Tarih            : 23 Şubat 2018

Saat             : 14:00-17:00 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  :  Alınmayacaktır.

 

  

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination