Etkinlik Takvimi

Tarihi28 Şubat 2018 Çarşamba
Başlıkİş Yaşamında Profesyonellik Eğitimi
Açıklama

İş hayatında profesyonellik başarının anahtarı ve kurumsallaşma sürecinde şirketlerde A’dan Z’ye  herkese ait bir kavramdır. Profesyonellik bir davranış ve düşünce biçimidir. İş hayatında başarının anahtarı olan profesyonellik, zaman zaman farklı ölçütlerle değerlendirilir ve farklı anlamlar yüklenir. Oysa gerek özel, gerekse iş hayatında profesyonel tutum verimliliğin ve etkinliğin en temel özelliğidir. Profesyonellik çeşitli yetkinlikleri içeren tutumlarımızdır. Söz konusu eğitimde, şirketlerde kurumsallaşma sürecinde bireysel kaliteden, bütünsel kaliteye giden yolda bireylerin davranışsal yetkinlikleri geliştirmek rekabet avantajı yaratmak gibi konuların üzerinde durulacaktır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İş Yaşamında Profesyonellik Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : İlker TAŞÇI

Tarih            : 28 Şubat 2018

Saat             : 09.30 – 13:30 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination