Etkinlik Takvimi

Tarihi22 Şubat 2018 Perşembe
BaşlıkATSO Korkuteli Temsilciliğinde Hijyen Eğitimi
Açıklama

Tüm gıdaların tüketicilere güvenli ve kaliteli bir şekilde sunulması gıda konusunda faaliyet gösteren işletmelerin üst yönetim politikalarının temel esası olmalı ve sistem yaklaşımı ile ele alınması gereklidir. Gıda güvenliği ve hijyen konusu gerek insan sağlığı açısından önemi, gerekse kaynakların rasyonel (üretim, dağıtım, depolama ve gıdaların kullanımı sırasında verimli bir şekilde) kullanımı açısından hayatımızda önemli bir yere sahiptir.

Bu nedenle, 2012/2 no.lu Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliğinin 2 numaralı ekinin 10. Maddesinde belirtilen hüküm uyarınca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile bağlı bulunduğumuz Birlik arasında 09.07.2012 tarihinde imzalanan protokol gereği, fırınlarda, ekmek üretiminde, dağıtımında ve satışında çalışan ve fırınların uzantısı olmayan ekmek satış yerlerindeki ekmek satışı yapan personel için, Antalya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü işbirliğinde Odamız tarafından  “ATSO AKADEMİ” çatısı altında 7. Grup Meslek Komitesi (ekmek, un ve unlu mamuller) üyelerine yönelik olarak “ATSO Korkuteli Temsilciliği’nde Hijyen Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler veya aşağıdaki numaralardan kayıt yaptırabilirler.

 

Eğitmen       : Ahmet Korhan Erdem (Ziraat Mühendisi-Gıda Kontrol Görevlisi)

Tarih            : 22 Şubat 2018

Saat             : 13:30- 17:00

Yer               : Belediye Toplantı Salonu

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

Not: Katılımcılarımızın nüfus cüzdan fotokopilerinin yanlarında bulundurulması talep edilmektedir.

 

Daha geniş bilgi için:

ATSO Korkuteli Temsilciliği İrtibat Memuru

Ali TOY / Tel: 643 32 00

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination