Etkinlik Takvimi

Tarihi9 Mart 2018 Cuma
BaşlıkIş Yaşamında Başarının Anahtarı: Mükemmellik ve Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi
Açıklama

İş hayatında başarının anahtarı olarak son yıllarda sunulan en büyük argüman değişime ayak uydurmaktır. Firmalar değişime ayak uydurmak, müşterilerine daha güvenilir, şeffaf hizmet ve kaliteli ürünler sunmak adına sistemlerini ve çalışanlarını geliştirmek için ciddi yatırımlar yapmaktadır.  İşletmeler günümüzde değişim ve gelişmelere paralel olarak maliyet ve bütçeleme bilgilerinin amaçlara uygun olarak derlenmesi ve yönetim kararlarında daha etkin kullanılması  kaçınılmaz hale gelmiştir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Iş Yaşamında Başarının Anahtarı: Mükemmellik ve Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Dr. M. Naci ÇUHACI

Tarih            : 09 Mart 2018

Saat             : 09.30 – 13:30 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination