Etkinlik Takvimi

Tarihi11 Nisan 2018 Çarşamba
BaşlıkMağaza Yönetimi Eğitimi
Açıklama

Temel mağazacılık becerilerinden perakende matematiğine, müşteride algı yönetiminden raporlamaya birçok alanda çalışanlara ve yöneticilerine sağlanan profesyonel donanımlarla kurumun ilerleme grafiğinin yükselmesi hedeflenmektedir.. Geleneksel küçük ölçekli perakendeciliğin yerini büyük ölçekli, teknolojik gelişmelerden yararlanan, uluslararası pazarlara açık, hizmet ve müşteri odaklı bir perakendecilik almaya başlamıştır. Ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan perakendecilik sektörünün ihtiyacı olan nitelikli personel kaynağını yetiştirmektir. Söz konusu eğitim ile perakende mağazaların etkin ve verimli bir biçimde yönetilmeleri için gerekli olan bilgi ve beceriyi katılımcılara aktarılması amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Mağaza Yönetimi Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Levent ŞAHİN

Tarih            : 11 Nisan 2018

Saat             : 16:00-20:00 

Yer               : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım Payı  : 30 TL’dir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination