Etkinlik Takvimi

Tarihi3 Mayıs 2018 Perşembe
BaşlıkKriz İletişimi ve Kriz Döneminde Yatırım Teknikleri Eğitimi
Açıklama

Günümüzde işletmeler kriz sürecine girdiklerinde, üstesinden gelebilmek ve yönetmek için birçok unsurları göz önünde bulundurmaları gerekmektedirler. Bu süreçte yoğun bir çalışma temposu ile işletmeyi krizden çıkarma çabasına girerler. Bu dönemler iyi yönetilirse ve değerlendirilirse şirketin lehine fayda yansıttığı dönemler de olabilir. Şirketler yoğun belirsizlik ortamında “zor” kararlar alırlar. Söz konusu eğitim ile krizin teknik anlamda yönetilmesini sağlarken, kriz iletişimi yaşanmakta olan kriz gerçeğinin ve alınan önlemlerin ‘algılanmasına’ yönelik stratejilerin uygulanmasıda göz önünde bulundurulacaktır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Kriz İletişimi ve Kriz Döneminde Yatırım Teknikleri Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen       : Berna ALKAN TUZLAK

Tarih            : 03 Mayıs 2018

Saat             : 09.30 – 13:30 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 « Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi