Etkinlik Takvimi

Tarihi28 Mart 2018 Çarşamba
BaşlıkZihin Haritalama-Algılama ve İletişim Teknikleri Eğitimi
Açıklama

Zihin haritaları, beynin tüm potansiyelini açığa çıkarmayı sağlayan güçlü bir grafik tekniğidir. Beynin korteksindeki tüm alanları (sözcükler, görüntüler, sayılar, mantık, ritim, renk ve uzamsal farkındalık) tek bir yöntemle güçlü bir biçimde devreye sokar. Bu sayede size, beyninizin sonsuz derinliklerinde özgürce dolaşma fırsatı sunar. Zihin haritaları, ileri düzeyde öğrenmenin ve net düşünmenin öğrencilerin performansını arttıracağı her alanda uygulanabilir. Sağlıklı ve kalıcı bir hafıza için önce zihnimizin nasıl çalıştığını ve öğrenmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Bu sistemle, kurumsal eğitimlerde şirket çalışanlarının yenilikçi düşünme, iletişim, problem çözme, işbirliği, analiz etme, sunuş yapma, planlama, proje yönetimi gibi becerilerinin geliştirilmesi sağlanırken, bireysel eğitimlerde ise öğrenmeyi öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Zihin Haritalama-Algılama ve İletişim Teknikleri Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Asena TANİŞ ULUGERGERLİ

Tarih            : 28 Mart 2018

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination