Etkinlik Takvimi

Tarihi5 Mart 2018 Pazartesi
Başlık2. Antalya Devlet Destekleri Zirvesi
Açıklama

Üyelerimizin doğru bilgiye, doğru kaynaklardan kısa sürede ulaşabilmeleri, devlet desteklerinden faydalanma oranını ve destek kullanımının verimliliğini yükseltecektir. Odamızın çalışmaları kapsamında, yerel  ve ulusal ekonomiye katkı sağlamak amacıyla ilgili bakanlıklar, üniversiteler ve kurumların işbirliğiyle, 5 Mart 2018 Pazartesi günü, 09.30-17.00  saatleri arasında, Atatürk Konferans Salonu’nda “2. Antalya Devlet Destekleri Zirvesi” gerçekleştirilecektir.

Zirveye, Ekonomi Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Akdeniz Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), SGK İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, KOSGEB İl Müdürlüğü, Kredi Garanti Fonu (KGF) ve Türk Patent ve Marka Kurumu (TURKPATENT) temsilcileri katılacaktır.

Her bir kurumun standında, üyelerimize faydalanmak istedikleri destek programları hakkında konunun uzmanlarından birebir bilgi alma imkanı sunulacaktır. Ayrıca eş zamanlı olarak, gün boyu, Ekonomi Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstihdam ve Ar-Ge desteklerine ilişkin düzenlenecek seminerlerle de daha geniş kitlelere ulaşılması hedeflenmektedir.

Üyelerimizi kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen destekler hakkında bilgilendirmek amacıyla ikincisini  düzenleyeceğimiz  etkinlik programına tüm üyelerimiz davetlidir.

Kobi ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination