Etkinlik Takvimi

Tarihi4 Mayıs 2018 Cuma
BaşlıkAltı Düşünce Şapkası ve Renklerle Kişilik Analizi Eğitimi
Açıklama

Altı düşünce şapkası tekniği ile düşünce ve önerilerin belli bir düzen içinde sunulması ve sistematikleştirilmesi sağlandığından, daha verimli ve yaratıcı sonuçların alınması sağlamaktadır. Şapkalar düşüncelerin ayrıştırılması için kullanılan bir semboldür. Şapkaların rengi değiştikçe, rengin simgelediği düşüncelerin belirli bir düzen içinde sırasıyla aktarılması beklenmektedir. Ayrıca, renklerin kişilik üzerinde etkisi olduğu da bilinmektedir. Renklerin, insanlar üzerinde zihinsel, duygusal ve fiziksel etkisi analizlerle değerlendirilmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Altı Düşünce Şapkası ve Renklerle Kişilik Analizi Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : İlker KALDI

Tarih            : 04 Mayıs 2018

Saat             : 09.30 – 17:00 

Yer               :ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 


 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination