Etkinlik Takvimi

Tarihi10 Ekim 2018 Çarşamba
BaşlıkPerakende Satış, Hizmet Kalitesi, Müşteri Odaklılık ve Hizmette Mükemmellik Eğitimi
Açıklama

Her sektörde olduğu gibi, perakende sektöründe de müşteriler için hizmet kalitesi çok önemlidir. Hizmet standartlarının elverişliliğinden tutun iç ve dış kontrole kadar, mağaza işletmenin birçok gerekliliğini yerine getirirken, hizmet kalitesini iyileştirmekle mümkündür. Söz konusu eğitim ile mağazacılığın, perakendeciliğin temellerinin öğrenilmesi, daha verimli çalıştırılması, büyütülmesi ve hizmet kalitesinin arttrılması amaçlanmaktadır.

 

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında Perakende Satış, Hizmet Kalitesi, Müşteri Odaklılık ve Hizmette Mükemmellik Eğitimigerçekleştirilecektir.

 

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Dr.Naci ÇUHACI

Tarih            : 10 Ekim 2018

Saat             : 09.30 – 13:30 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination