Etkinlik Takvimi

Tarihi28 Haziran 2018 Perşembe
BaşlıkDepremle Birlikte Yaşam, Yangın ve Sel-Su Baskınından Korunma Eğitimi
Açıklama

Ülkemizin kaçınılmaz bir gerçeği olan deprem konusunda, bireyleri eğiterek afet bilincini yükseltmek, alınan önlemlerle afet riskinin azaltılabileceği bilgisini yaygınlaştırmak can ve mal kayıplarını en az seviyede tutmaktır. Yangından ise; en çok canlı hayatını, yerleşim yerlerini ve ormanları tehdit etmektedir. Bu sebepledir ki en çok korkulan doğal afetlerden biridir. İnsanların emek emek elde ettikleri mal varlıklarının ve daha da önemlisi canlarının dakikalar içinde yok olmasına neden olabilmektedir.Sel-su baksınları insanların en çok yaşadığı doğa olaylarının başında gelir. Söz konusu eğitim ile öncelikle bireylerin bu konularda bilinçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “GEA Arama Kurtarma Ekoloji” işbirliğinde “Depremle Birlikte Yaşam, Yangın ve Sel-Su Baskınından Korunma Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Murat Turan BEŞPARMAK

Tarih            : 28 Haziran 2018

Saat             : 16:00-18:45

Yer          : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination