Etkinlik Takvimi

Tarihi5 Temmuz 2018 Perşembe
BaşlıkDoğa Koruma ve Korunan Alanlar Eğitimi
Açıklama

Belirli bir alanda bulunan canlılar ile bunları saran cansız çevrelerinin karşılıklı ilişkileri ile meydana gelen ve süreklilik arz eden ekolojik sistemlere ekosistem adı verilmektedir. Doğal çevre ekosistemdir. Doğal çevre insan eliyle oluşmamış kendiliğinden meydana gelmiş olan çevredir. Doğa, içinde barındırdığı bütün varlıklara aittir.Toplumlar olarak neyi, ne kadar, nasıl ve niçin yanıtlayarak sanayileşirsek, çevreyi kirletmeden de barış içinde yaşayabiliriz. Ekosistem ortamları bozulduğu zaman bütün canlılar gibi insan da olumsuz etkilenmektedir. Ekosistem, bireysel organizmalar ya da topluluklardan çok tüm alanın işlevlerinin nasıl olduğuyla ilgilenmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ”  çatısı altında ve “GEA Arama Kurtarma Ekoloji” işbirliğinde “Doğa Koruma ve Korunan Alanlar Eğitimi” ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Barış KOÇAK

Tarih            : 05 Temmuz 2018

Saat             : 16:00-16:45

Yer                 : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T.Cengiz     Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  : Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination