Etkinlik Takvimi

Tarihi28 Ağustos 2018 Salı
BaşlıkKoçluk Şapkası İle Yönetmek Semineri
Açıklama

Koçluk, kişinin, deneyimli bir yönlendiricinin yol göstericiliğinde, güçlü ve gelişmesi gereken yönlerini keşfetmesine, beceri ve yetkinliklerini geliştirip yanlışlarını düzeltmesine, kendisine engel oluşturan sorunları fark edip çö¬zümler üretmesine dayanan bir öğrenme modelidir. Kurumsal koçluk, çalı¬şanın kısa ve uzun dönemli kurumsal hedefleri gerçekleştirmesini, perfor¬mansını sürekli yükseltmesini sağlamaya yönelik, kişiselleştirilmiş bir geli¬şim sürecidir. Seminerde, koçluk süreci hakkında bilgi almak isteyen, kurum içi koçluk uygulamasına başlamak ve geliştirmek isteyen yöneticiler ve İK yöneticileri için büyük önem taşımaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Koçluk Şapkası İle Yönetmek” bilgilendirme semineri ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Tuba ONAY-Tulga ONAY

Tarih            : 28 Ağustos 2018

Saat             : 09:30-12:30 

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım payı  :  Alınmayacaktır.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination