Etkinlik Takvimi

Tarihi3 Ekim 2019 Perşembe
BaşlıkSatınalmalar İçin Etkin Müzakere Teknikleri Eğitimi
Açıklama

Küresel krizlerin de olumsuz etkisiyle hızlı değişime uğrayan satış ve satın alma yönetimlerinde biriken stres, işletmelerin karlı karar alma sürecini etkileyebilmekte, satış ve satın alma sorunlarını da beraberinde getirmektedir. İç ve dış müşteri kavramı ile bütünleşecek müzakere ve görüşme teknikleri,  taktik ve strateji yönetimi gibi kritik karar verme süreçlerinde yaşanan aşamalar da eğitimin bir bölümünü oluşturmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Satınalmalar İçin Etkin Müzakere Teknikleri Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

,Eğitime katılım için eğitimden önce mutlaka eğitim katkı paylarının yatırılmış olması gerekmektedir. 

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir

 

Eğitmen       : Hüseyin MERVİŞ

Tarih            : 03 Ekim 2019

Saat             : 10:00-17:00

Yer            : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  30 TL

  

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 


« Geri Dön

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002