Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden ATSO’ya teşekkür plaketi

8 Nisan 2010 Perşembe

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, kültür ve sanata katkılarından dolayı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür plaketi verdi.


Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden ATSO’ya teşekkür plaketi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi kuruluşunun 10. Yılı dolayısıyla, sanata destek veren kurum, kuruluş ve kişileri birer teşekkür plaketi ile ödüllendirdi. Fakülte binasında düzenlenen törende bir konuşma yapan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bekir Deniz, Türkiye’deki 54 güzel sanatlar fakültesi içinde Antalya’nın ilk 3’te yer aldığını belirterek, “Bu kadar genç olmamıza rağmen gerek nitelik, gerek nicelik açısından ilk üçe girmeyi başardık. Fakültemiz Türkiye’de en hızlı büyüyen, sanata kültüre hizmeti olan bir eğitim kuruluşu olduğunu gösteriyor” dedi. Fakültede 700 öğrencinin eğitim gördüğünü anlatan Deniz, 12 bölümden oluşan fakültenin mimarlık ve moda tekstil tarım bölümüyle gelişimini tamamlayacağını bildirdi.

Konuşmanın ardından kültür ve sanata verdikleri katkılardan dolayı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, GATAB ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Anadolu Ajansı, TRT, Doğan Haber Ajansı, Sabah Gazetesi, Akdeniz TV, Kanal 24 yöneticilerine birer teşekkür plaketi verildi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası adına plaketi ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muharrem Certel’in elinden aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002