Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı CİTYEXPO 2010 açıldı

14 Nisan 2010 Çarşamba

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım AŞ tarafından düzenlenen Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı CİTY EXPO AEC’de törenle açıldı. Bahçe mobilyalarından, süs bitkilerine, yangın ve iş sağlığı ekipmanlarından e-belediyecilik uygulamalarına bir belediyenin kent yaşamı için gerekli A’dan Z’ye ihtiyaç duyacağı her türlü ürünün sergilendiği fuar 4 gün açık kalacak.


Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı CİTYEXPO 2010 açıldı

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım AŞ tarafından düzenlenen, İçişleri Bakanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından desteklenen Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı CİTY EXPO AEC’de törenle açıldı.

Fuarın açılışına Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Sökmen, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ATSO Başkan Yardımcısı Güray Parlak ile, İran, Irak, Pakistan, Yunanistan, Bulgarisyan ve Afganistan'dan belediye başkanları ile  Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda yerel yönetici ve işadamı katıldı.

Bahçe mobilyalarından, süs bitkilerine, yangın ve iş sağlığı ekipmanlarından e-belediyecilik uygulamalarına bir belediyenin kent yaşamı için gerekli A’dan Z’ye ihtiyaç duyacağı her türlü ürünün sergilendiği fuar 4 gün açık kalacak. CİTY EXPO’da 124 firma stant açarken, 17 Nisan’da sona erecek fuarı, yaklaşık 5 bin 500 profesyonel ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002