ATSO Başkanı Budak’tan Uyarı

19 Nisan 2010 Pazartesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak, Kemer tünelleri hizmete açılırken, Çevre Yolu’ndaki gecikme için “Denizi geçip derede boğuluyoruz” benzetmesi yaptı.


ATSO Başkanı Budak’tan Uyarı

Antalya – Kemer Karayolu’daki tünellerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yarın hizmete açılmasının sevindirici olduğunu belirten ATSO Başkanı Budak, buna karşın Antalya’nın önemli sorunlarından Batı Çevre Yolu sorununun çözüme kavuşturulamamasının ciddi bir sıkıntı olduğunu söyledi.

Budak, “Kemer tünelleri açılırken Çevre Yolu’ndaki gecikme anlamlı değildir. Bu durum denizi geçip derede boğulmaya benzemektedir. Çevre Yolu’nun bir an önce tamamlanması, kent içi trafiğin ağır  tonajlı araçlardan arındırılması ve trafik güvenliğinin sağlanması için önemlidir. Belediyelerimiz ve ilgili kurumlar bir araya gelip bu sorunu bir an önce çözüme kavuşturmalıdır” dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002