Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Murat Denizdelen “Senatörlük Nişanı”nı ATSO’da aldı

17 Nisan 2010 Cumartesi

Avrupa – Asya Ticari Misyonu tarafından “Senatörlük Nişanı” verilen Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Murat Denizdelen temsilcilik nişanını ATSO’da düzenlenen törende ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in elinden aldı.


Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Murat Denizdelen “Senatörlük Nişanı”nı ATSO’da aldı

Törende bir konuşma yapan ATSO Başkanı Budak, “Antalyalı genç bir işadamının böyle anlamlı nişanla ödüllendirilmesi gurur verici. Murat Denizdelen ülkemiz ve Antalya için önemli bir misyon üstlendi. Başarılı olacağından kuşkumuz yok” dedi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek de, Murat Denizdelen’i daha büyük başarıların beklediğini ifade etti.

Avrupa – Asya Ticari Misyonu Başkanı Armin Hınz, Murat Denizdelen’in Türkiye’de bu nişanı alan ilk kişi olduğunu söyledi. Ekonomik ve kültürel konularda faaliyet gösteren Avrupa – Asya Ticari Misyonu’nun her ülkede bir temsilcisinin bulunduğunu belirten Armin Hınz, 12 bin üyeli kuruluşun en genç ülke temsilcisi olan Murat Denizdelen’in iki ülke ilişkilerine yaptığı katkı nedeniyle bu nişana layık görüldüğünü bildirdi.

Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girmesini desteklediklerini de belirten Hınz, “Türkiye Avrupa’nın parlayan yıldızı” ifadesini kullandı.

Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Murat Denizdelen de, Nişan’ın kendisini onurlandırdığını belirterek, Türkiye ve Antalya’nın tanıtımı ve markalaşması konusunda çalışmalar yapmaya devam edeceğini söyledi.

Törende Murat Denizdelen, Avrupa – Asya Ticari Misyonu “Senatörlük Nişanı”nı ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in elinden aldı.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002