Jaen Üniversitesi 2019 Yılı Duyusal Analiz Kursu

14 Şubat 2019 Perşembe

T.C.Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü'nden gelen yazıda; Ülkemizin Uluslararası Zeytin Konseyi'ne (UZK) üyeliği kapsamında yürütülen tüm çalışmalar, Delegasyon Başkanlığı ve ülke içi koordinasyon görevlerini ilgili Genel Müdürlük tarafından yürütülmekte olduğu belirtilmiştir.


Konsey ve üyeler arasında teknik işbirliğini güçlendirmek, zeytinyağı duyusal analizini üye ülkelerde yaygınlaştırmak ve analiz kalitesini arttırmak amaçlarıyla 2019 yılı eğitim programı kapsamında üye devletler tarafından aday gösterilen ve yapılacak seçim sürecinden başarıyla çıkan adaylara Jaen Üniversitesi tarafından verilecek duyusal analiz  kursuna katılmak üzere UZK tarafından aylık 860 Euro burs verilecektir. Söz konusu kurs 30 Eylül-20 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olup, eğitim dili İspanyolcadır. Başvuran adayların iyi düzeyde İspanyolca bilmeleri ve bunu belge ile kanıtlamaları gerektiği ifade edilmektedir.

Başvurular ve ayrıntılı bilgi için Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Tel:0.312.449 47 76   ile y.karan@gtb.gov.tr e-mail adresinden ulaşılabilir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination