Ekvator

20 Şubat 2019 Çarşamba

TOBB'dan alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın bir yazısına atfen; Türkiye - Ekvator Serbest Ticaret Anlaşması (STA) müzakerelerinin canlandırılması amacıyla Ekvator Üretim, Dış Ticaret, Yatırımlar ve Balıkçılık Bakanı Pablo Campana Sáenz tarafından ülkemize bir ziyaret gerçekleştireceği bildirilmektedir.


Bu çerçevede; Sayın Bakanın ülkemize gerçekleştireceği ziyarete yönelik hazırlık çalışmalarında kullanılmak üzere, işbirliği imkanları, öncelik verilecek sektörler, ticaretin geliştirilmesi için öneriler, ikili iş  görüşmelerinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri gibi konularda ihracatçılarımızın karşılaştığı sorunlar ile gündeme getirilmesinde fayda görülen hususların en geç 25 Şubat  Pazartesi günü saat 14:00'e kadar Odamızın global@atso.org.tr e-posta adresine bildirilmesi hususu bilgilerine sunulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination