“TechXtile Start-Up Challenge!” Başvuruları Başladı

26 Ağustos 2019 Pazartesi

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından UTİB, BEBKA, BTSO iş birliği ile 10 yıldır düzenlenen “TechXtile Start-Up Challenge!” için son başvuru tarihi 11 Eylül 2019’dur.


Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen “TechXtile Start-Up Challenge!” etkinliğinin amacı tekstil ve konfeksiyon sektörüne inovatif çözümler getiren; yapılabilir, satılabilir, ölçeklenebilir projeler toplamak, fikir aşamasında olan projeleri geliştirmek üzere destekler sağlamak ve yatırımcılar ile buluşturmaktır. Yarışma, teknoparklarda katma değer üreten girişimciler için de yeni müşteriler edinmek ve projelerini sanayicilerimize sunmak yolunda önemli fırsatlar içermektedir.

Programın 11. yılında gençlerin, inovasyon yapan ekiplerin ve girişimcilerin yenilikçi fikirlerle 11 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları beklenmektedir. Detaylı bilgi ve başvuru için https://techxtile.net/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Tarihi ve Yeri: 22-23 Ekim 2019 / Bursa Merinos Kültür Merkezi

İlgili üyelerimize duyurulur.

 

Ar-Ge ve Girişimcilik Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002