ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri Başvuruları Başladı

2 Eylül 2019 Pazartesi

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri için son başvuru tarihi 1 Kasım 2019’dur.


Growtech 2019 Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı kapsamında,  tarım sektöründe faaliyet gösteren özel sektör kuruluşlarına; tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve sektörel farkındalık yaratan çalışmalarına yönelik olarak yenilikçi ürün ve hizmetlere, ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri verilecektir.

ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödüllerinin amacı, inovasyon/yenileşme kültürünün gelişmesini, ekonomiye yeni ürün, yeni üretim ve hizmet alanlarının kazandırılmasını, araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değerli üretimi, beşeri sermayenin ve fikri mülkiyet haklarının gelişmesini teşvik etmektir.

Ulusal ve uluslararası tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm özel sektör firmalarının  başvurabildiği yarışmada başvurular;

- Sera teknolojileri ve sulama,
- Tarım makinaları ve teknolojileri,
- Tarımsal bilişim
- Bitki besleme ve koruma
- Tohum ve fide olmak üzere 5 kategoride değerlendirileceklerdir.

Yarışma kapsamında başvurular https://event.growtech.com.tr/tarimodulleri/ adresinden online yapılacak olup son başvuru tarihi 1 Kasım 2019’dur. Başvurular Odamızda Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve ödül almaya hak kazanan başvuru sahiplerine ödülleri 28 Kasım 2019 tarihinde törenle fuar alanında takdim edilecektir.

 

İlgili üyelerimize duyurulur.

Ar-Ge ve Girişimcilik Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002