Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı

18 Kasım 2019 Pazartesi

Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Turizmi ve Talassoterapi Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi 25 Kasım-27 Aralık 2019 tarihlerinde Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı düzenleyecektir.


Akdeniz Üniversitesinden gelen yazıda; Sağlık Turizmi ve Talassoterapi Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından 25 Kasım-27 Aralık 2019 tarihleri arasında Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç gün 18.00-21.10 saatleri arasında Akdeniz Üniversitesi Merkez Kampüsü Turizm Fakültesi’nde Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı düzenleneceği belirtilmiştir.

 

Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı eğitiminin dört modülden oluştuğu ve 60 saatlik bir eğitim olduğu, eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifikasının verileceği, katılımcıların isterlerse istedikleri eğitim modülü veya modüllerine ayrı ayrı olarak da katılabilecekleri ve bu modüller için eğitim sonunda katılım belgesi alabilecekleri ifade edilmektedir.

 

Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı ücreti 1.700 TL (KDV dahil) olup diğer eğitim modülleri ücretleri ve başvuru için http://sattmer.akdeniz.edu.tr/ adresi ziyaret edilebilir. Detaylı bilgi için sattmer@akdeniz.edu.tr ve 310 20 26 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

İlgili üyelerimize duyurulur.

Ar-Ge ve Girişimcilik Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002