İsrail ile İşbirliği Olanakları

11 Şubat 2020 Salı

İsrail Ticaret Odaları Federasyonundan (FICC) Odamıza ulaşan bilgilendirmede, üç İsrailli firmanın aşağıdaki konularda Türkiye'den tedarikçi aradığı tarafımıza iletilmiştir:


1. Alışveriş torbaları: İsrailli büyük bir markalı-çanta tedarikçisi, çeşitli endüstrilerde üreticiler aramaktadır: kağıt torbalar, karton kutular, dokuma olmayan polipropilen torbalar vb.

2. Tek kullanımlık hijyen maskeleri: Çeşitli mal ve ürünlerin İsrail distribütörü, tek kullanımlık hijyen maskeleri üreticisi aramaktadır.

3. Yatay pompalar: Önde gelen bir İsrail firması yatay pompa üreticileri aramaktadır. Şirket, kanalizasyon, atık su sistemleri ve tesisleri gibi çok çeşitli su altyapısı faaliyetlerinde çalışmaktadır. Firma, dikey türbin pompaları ürün yelpazesini genişletmek için Türkiye'de yatay pompalar ve pompa ekipmanı üreticileri aramaktadır.

İlgili konularda üretim yapan firmaların tarafımıza global@atso.org.tr adresi üzerinden geri dönüş yapmasını rica ederiz.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002