EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) İhalesi İşbirliği Talebi (Bangladeş)

5 Mart 2020 Perşembe

TOBB'dan gelen yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın yazısına istinaden, Bangladeş ulusal petrol şirketi Petrobangla'nın yan kuruluşu olan Bangladeş Gas Fields Company Limited'in (BGFCL), duyurusu yapılıp sonra iptal edilen doğalgaz kompresörleri ihalesi için yakın bir tarihte tekrar ihaleye çıkmasının öngörüldüğü iletilmektedir.


Söz konusu ihaleyle ilgili olarak; Bangladeşli bir firma olan Spectra International Limited firmasının, Türk firmalar ile inşaat, ulaşım, lojistik, vb. alanlarda işbirliği yapmak istedikleri ifade edilmektedir.

Spectra International Limited firması hakkında detaylı bilgi ekteki "Firma Profili" başlıklı dosyada yer almaktadır. Firmanın web sayfası için lütfen tıklayınız.

İletişim:
Kenan KALAYCI
Ticaret Müşavir Yardımcısı
T.C. Dakka Ticaret Müşavirliği
Tel: 00 88 096 048 00 117
E-posta: dakka@ticaret.gov.tr
Web: https://ticaret.gov.tr/yurtdisi-teskilati/guney-asya/banglades/ticaret-temsilciliklerimiz/temsilciliklerimize-ulasabilirsiniz

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002