InterAGRO 2020 Online İkili İş Görüşmeleri Etkinliği

23 Eylül 2020 Çarşamba

ATSO Global çalışmaları kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Avrupa İşletmeler Ağı Projesi” çerçevesinde online ikili görüşmeler etkinliği düzenlenecektir.


Ukrayna Avrupa İşletmeler Ağı Konsorsiyumu tarafından organize edilecek ‘’InterAGRO 2020 Virtual Brokerage Event - Online İkili İş Görüşmeleri' etkinliğine Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi destek vermektedir.

 

Söz konusu online ikili iş görüşmeleri etkinliği, 28-30 Ekim 2020 tarihlerinde Kiev'de düzenlenmesi planlanan Uluslararası Tarım Makine ve Ekipmanları InterAGRO Fuarı çerçevesinde gerçekleştirilecek olup, etkinliğe katılım ücretsizdir.

 

Etkinlik; tarım sektörüne yönelik makine üretimi, onarımı ve bakımı, yedek parçalar, hassas tarım, iklim teknolojileri, ekipman ve mahsul yetiştirme teknolojileri, tarım kimyası vb. konularını kapsayacaktır. 

 

Online etkinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve kayıt yaptırmak için global@atso.org.tr adresinden Dış İlişkiler Müdürlüğümüz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Üyelerimizin bilgisine sunarız.

 

Dış İlişkiler Müdürlüğü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002