2021 Verimlilik Proje Ödülleri

1 Mart 2021 Pazartesi

T.C.Antalya Valiliği İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü tarafından Odamıza gönderilen Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü’nün yazısında,  verimlilik uygulamalarının başta işletmeler olmak üzere toplumun her kesiminde bilinmesi ve yaygınlaştırılmasına yönelik olarak 2014 yılından itibaren Verimlilik Proje Ödülleri yarışması düzenlendiği belirtilerek Verimlilik Proje Ödülleri 2021 yılı yarışma sürecinin, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü koordinasyonunda başlatıldığı bildirilmektedir.

Bu kapsamda İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek ve tüm paydaşların katılımına açık olarak gerçekleştirilecek toplantıda, Bakanlık uzmanları tarafından bilgilendirme yapılacağı ifade edilmektedir.

İlimize özel olarak belirlenen 03.03.2021 Çarşamba günü 11:15 - 12:15 saatleri arasında düzenlenecek çevrimiçi toplantıya aşağıdaki linki tıklayarak katılabilirsiniz.

Toplantı linki
https://zoom.us/j/93265082450?pwd=N0dCbE1xRS9USWlRZmtUM2xpZFZqdz09#success

İlgili üyelerimize duyurulur.

Araştırma ve Ticaret Geliştirme Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002