ATSO’nun 139.yılında ‘KENTE ÖNEM KATALAR’ı kutluyoruz.

2 Nisan 2021 Cuma

Değerli Üyelerimiz ve Antalyalılar,
Antalya’nın refah düzeyinin ve bilinirliğinin artması, ekonomi, bilim, teknoloji, kültür gibi tüm alanlarda üretilen hizmet ve projeleriyle fark yaratan üyelerimiz, kişi ve kurumların çalışmalarını teşvik etmek, başarıyı ödüllendirerek cesaretlendirmek amacıyla Kente Önem Katanlar adıyla gerçekleştirdiğimiz ATSO ‘KÖK Ödülleri’nin 2021 yılı çalışmalarını tamamlamış bulunuyoruz.

Bu çerçevede, sosyal sorumluluk alanı olarak belirlemiş olduğumuz eğitimde, bu yıl ödül sahipleri adına Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bir uçak bakım hangarı yaptırdık.

Yayınlanan takvime uygun olarak Odamızın 139. kuruluş yıldönümü olan 3 Nisan 2021 tarihinde, tüm ödül sahipleriyle birlikte yapmayı planladığımız törenimizi pandemi koşulları dolayısıyla ne yazık ki bu yıl da yapamayacağız.

Bu nedenle, hem başvuru yapanları bilgilendirmek hem de kazananların başarılarını kamuoyu ile zamanında paylaşmak için, 2 Nisan Cuma günü “ATSO KÖK Ödülleri 2021” sahiplerini basın, sosyal medya hesaplarımız ve diğer tüm iletişim mecralarımız aracılığıyla açıkmış bulunuyoruz. Sonrasında da ödül sahiplerini ziyaret ederek ödüllerini takdim edip sevinçlerini paylaşacağız.

Antalya’nın 139 yıllık ‘KÖK’lü kurumu olarak “bir kent, ekonomisi, işletmeleri, kuruluşları, eğitimi, sanatı, basınıyla” bir bütün olarak gelişebilir diyerek çıktığımız bu yolda başarılarıyla ödül kazananları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

ATSO KÖK Ödülleri çalışmalarımızda emek ve katkılarından dolayı Kent Ödülleri Seçici Kurul Üyelerine, KÖK Komisyonu Üyelerimize, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.

Kuruluş yıldönümümüz vesilesiyle, Odamıza hizmet etmiş, katkıda bulunmuş herkese minnetlerimi sunuyorum. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı kuran, 139 yıl öncesinden bugünlere taşıyan merhum büyüklerimizi rahmetle anıyorum. Antalya’ya gönülden hizmet eden herkese, Antalya’nın kurum ve kuruluşlarına teşekkür ediyorum.


Davut ÇETİN
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı


İşte ATSO “KÖK Ödülleri 2021” Ödül Sahipleri

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002