Nükleer Santraller IV. Fuarı ve VIII. Zirvesi (NPPES)

13 Nisan 2021 Salı

Nükleer Santraller IV. Fuarı ve VIII. Zirvesi (NPPES) Ankara Sanayi Odası öncülüğünde 1-2 Haziran 2021’de düzenlenecektir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden Odamıza gönderilen e-postada; ülkemizde ve bölgemizde yapılacak nükleer enerji santralleri Türk sanayisi için uzun soluklu ve katma değerli fırsatlar sunduğu belirtilmektedir.

 Nükleer sanayideki iş fırsatlarının konuşulduğu Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük nükleer sanayi platformu – Nükleer Santraller IV. Fuarı ve VIII. Zirvesi (NPPES) Ankara Sanayi Odası öncülüğünde 1-2 Haziran 2021’de düzenlenecek olup, Rosatom’un ana sponsor olduğu ve pandemi sebebiyle sanal ortamda düzenlenecek uluslararası etkinlikte Akkuyu Nükleer Enerji Santrali ve bölgede yapılacak birçok nükleer enerji santralindeki iş fırsatları konuşulacaktır.

Güney Kore, Almanya, İspanya gibi nükleer sanayi, petrol ve gas sektörüne üretim yapan birçok uluslararası şirket Türk üreticiler ile stant alanlarında ve ikili görüşme odalarında bir araya gelecektir.
 
Etkinlik bünyesinde stantlı katılım ve/veya ikili görüşme programlarına katılım ile ilgili sorularınız için Sn. Meliha Tacgın ve Sn. Ebru Şahin ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuar linki:  https://www.inppeslive.com/

Meliha Taçgın
+90 555 762 87 91
meliha@inppes.com


Ebru Şahin
+90 553 535 84 54
ebru@inppes.com

İlgili üyelerimize duyurulur.

Araştırma ve Ticaret Geliştirme Müdürlüğü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002