Sri Lanka Sanal Yatırım Forumu (7-9 Haziran 2021)

7 Mayıs 2021 Cuma

Sri Lanka Ankara Büyükelçiliği'nden alınan yazıda, Sri Lanka Sanal Yatırım Forumu’nun 7-9 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.


Sri Lanka’nın en eski ve önde gelen Ticaret Odası olan Sri Lanka Ticaret Odası, Sri Lanka Yatırım Kurulu ve Colombo Menkul Kıymetler Borsası tarafından düzenlenecek olan Forum’un teması “Sri Lanka-Asya’nın Bir Sonraki Büyüme Cenneti” olarak belirlenmiştir. 3-gün sürecek olan Forum’da üst düzey hükümet temsilcileri, kamu ve özel şirketlerin temsilcileri, uluslararası uzmanlar, yatırım bankacıları ve danışmanlık firmaları tarafından çeşitli sunumlar yapılacaktır ve Sri Lanka’daki çeşitli projelerde Doğrudan Yabancı Yatırım (DYY) imkanları, Özel Ekonomik Bölge statüsünde olan Kolombo Liman Şehri gibi konular hakkında sunumlar yapılacaktır. Forumda ayrıca yatırımcılar ile Sri Lanka'lı şirket yetkilileri ve kamu yetkilileri arasında birebir görüşmelerin de (önceden randevu almak kaydıyla) düzenleneceği vurgulanmaktadır. Tüm dünyadan yatırımcıların ve çokuluslu şirketlerin davet edildiği etkinlikle ilgili detaylı bilgilerin ve hedeflenen alt-sektörlerin listesinin yer aldığı broşür ekte iletilmektedir. 

Etkinliğe kayıt için iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:
Kayıt sayfası: https://invest-srilanka.lk
E-Mail: lilakshi@chamber.lk ; investsrilanka@chamber.lk ; promotion@boi.lk 
Tel: +94112329143

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002