Med2Meet - Sanal Sağlık Sektörü İkili İş Görüşmeleri Etkinliği

25 Mart 2021 Perşembe

ATSO Global çalışmaları kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Avrupa İşletmeler Ağı Projesi” çerçevesinde online ikili görüşmeler etkinliği düzenlenecektir.


Polonya Tıbbi Cihazları Teşvik Programı ve Polonya EEN organizasyonunda, 21 Nisan 2021 tarihinde 09:00-16:00 (GMT+1) saatleri arasında sanal ortamda düzenlenecek olan ikili iş görüşmeleri etkinliğine Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi destek vermektedir.

 

Tıbbi cihazlar ve teknolojiler sektörüne yönelik etkinlik, aşağıdaki alt ürün gruplarında faaliyet gösteren firmalara yönelik olacaktır:

 

·         Tıbbi cihaz ve ekipmanlar

·         Kişisel koruyucu ekipman

·         Ortopedi

·         Diş hekimliği

·         Tıbbi mobilyalar

Ücretsiz olarak düzenlenecek bu sanal organizasyon; yeni iş bağlantıları kurmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve tıp teknolojisi endüstrisindeki en yeni pazar eğilimleri hakkında deneyim kazanmak üzere bir fırsat sunmaktadır.

 

Etkinliğe kayıt olmak isteyen üye firmalarımızın global@atso.org.tr e-posta adresinden Müdürlüğümüz ile iletişime geçmeleri rica olunur.

 

 

Dış İlişkiler Müdürlüğü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002