Finansal Yönetim ve Bütçe Hazırlama Teknikleri (Temel Ekonomi) Eğitimi

19 Ağustos 2010 Perşembe

İşletmenizin finansal verilerini doğru analiz edip yorumlamak mı istiyorsunuz? Yönetim kararlarına etkili veriler sağlayacak profesyonel bakış açısını kazanmak mı istiyorsunuz? Finansal planlama konusunda kendinizi geliştirmek mi istersiniz? Hangi risklerin muhtemel olduğunu, bu risklerin gerçekleşmesi durumunda nasıl hareket tarzı geliştirilebileceği ile ilgili profesyonel bilgiler almak ister misiniz? Bu sorulara CEVAP arıyorsanız:


Odamız tarafından devam eden uzun dönemli eğitim programımız kapsamında bulunan ve toplam 50 saat sürecek “Finansal Yönetim ve Bütçe Hazırlama Teknikleri (Temel Ekonomi)” eğitimi 16 Eylül 2010 - 15 Ekim 2010 tarihleri ve Perşembe-Cuma günleri 13:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, eğitim ücretimiz 200 TL‘dir. Odamız eğitim salonunda yapılacak olan eğitime katılımlarınızı bekleriz.

                        

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EGİTİM PROGRAMLARI BÖLÜMÜNE giriniz.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002