ATSO 4.Zafer Kupası Heyecanı

27 Ağustos 2010 Cuma

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel “Zafer Kupası Yelken Yarışları”nın dördüncüsü 28-29 Ağustos tarihlerinde yapılacak.


Yeni nesillere deniz sevgisini aşılamak ve Antalya’da yaşayanların denize olan ilgisini arttırmak amacıyla 2007 yılında başlatılan “ATSO Zafer Kupası Yelken Yarışları” bu yıl 28-29 Ağustos 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

İki gün sürecek organizasyonun ilk gününde Antalya ve bölgesindeki kulüplerin sporcuları, optimist genel, optimist kızlar, optimist junior ile, laser 4.7 genel, laser 4.7 junior kategorilerinde yarışacak. 28 Ağustos Cumartesi günü saat 11.00’de start alacak yarışlarda, sporcular Büyük Liman, Konyaaltı Varyantı ve Kaleiçi güzergahında dereceye girmek için mücadele edecek.

29 Ağustos Pazar günü ise Antalya sahilleri, yelkenli yatların mücadelesine sahne olacak. Saat 12.00’de startı verilecek olan yarışta, yatlar Büyük Liman ve Baba Burnu (Lara Feneri) arasındaki parkurda, madalya alabilmek için yelken basacaklar.

Yarışlarda dereceye girenler ödüllerini saat:18.00’de Konyaaltı Baki Group 14 Nolu Plaj'da düzenlenecek törenle alacaklar.

Yarışlar, Antalyalılar tarafından, Konyaaltı Sahili, Atatürk ve Karaalioğlu Parkı ile Falez kıyı bandı boyunca izlenebilecek.

Tüm üyelerimizi ve halkımızı 28 – 29 Ağustos günleri falezlerden ve sahilden yarışları izlemeye davet ediyoruz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002