İhracat Kredisi ve Yatırımların Sigortası Kuruluşu (ICIEC)Toplantısı

22 Ocak 2010 Cuma

İhracat Kredisi ve Yatırımların Sigortası Kuruluşu (ICIEC) ve DEİK tarafından 10 Şubat 2010 tarihinde ICIEC’in verdiği hizmetlere dair bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.


TOBB’dan alınan yazıda, İslam Kalkınma Bankası (IDB) bünyesinde faaliyet gösteren İhracat Kredisi ve Yatırımların Sigortası Kuruluşu (ICIEC) ve DEİK tarafından 10 Şubat 2010 Çarşamba günü 09:00-12:00 saatleri arasında İstanbul TOBB Plaza’da ICIEC’in verdiği hizmetlere dair bilgilendirme toplantısı düzenleneceği belirtilmiştir.

 

Söz konusu toplantının, ICIEC’den gelen talep doğrultusunda, Endonezya, Malezya, Pakistan, Kazakistan, Cezayir, Fas, Libya, Libya, Mısır, Tunus, Sudan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Katar, Kuveyt, Umman ve Suudi Arabistan ülkelerine ihracat ve yatırım yapan  Türk firmalarının katılımı ile gerçekleşeceği ifade edilmiştir. Toplantı katılım ücreti 50,00 TL olup katılım için, Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’nden katılım formunun temin edilerek, katılım bedelinin ödendiğini gösteren ödeme dekontu ile birlikte en geç 1 Şubat 2010 Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK’e (E-posta: okarakulak@deik.org.tr , Faks: 0 212 270 35 92) iletilmesi rica olunur. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002