İnovasyon, Tasarım ve Ar-Ge Konferansı duyurusu

6 Mayıs 2010 Perşembe

Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı’ndan alınan yazıda, 13 Mayıs 2010 Perşembe günü saat 14:00’da Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi B Blok Yavuz Tekelioğlu Konferans Salonu’nda Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Hakan Gürsu’nun konuşmacı olarak katılacağı bir konferans düzenleneceği belirtilmektedir.

Dr. Hakan Gürsu aynı zamanda inovasyon, tasarım ve ar-ge danışmanlığı veren Designnobis firmasının (www.designnobis.com) sahibidir ve 2007 yılında ekte detayları bulunan VOLITAN Projesi ile New York Uluslararası  Tasarım Ödülü’nü almıştır. Ayrıca proje ve tasarım alanında çok sayıda ulusal ve uluslararası ödülleri bulunmaktadır.

İnovasyon, tasarım ve ar-ge konularına ilgi duyan üyelerimizin katılımına açık olan konferansı bilgilerinize arz ederiz.

Antalya AB Bilgi Merkezi
Tel: 242 314 37 42/41
Faks: 242 314 37 38
E-posta: euinfo@atso.org.tr 

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002