İhracatta Devlet Yardımları Eğitimi

6 Mayıs 2010 Perşembe

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında devam eden eğitim programımız kapsamında bulunan “İHRACATTA DEVLET YARDIMLARI GÜMRÜK İŞLEMLERİ” konusunda eğitim düzenlenecektir.


Ülkemizde ekonomik gelişmenin sağlanmasında ihracatın önemi büyüktür. Dış ticarette ihracat hacminin artırılması için ihracatta bulunan ve bulunacak olan sektörlere ve firmalara birtakım yardımlarda bulunulmaktadır. Bu yardımlar bazı prosedürlerden muafiyet olabileceği gibi indirim ve istisnalardan yararlandırma şeklinde de olabilmektedir.

 

Bu bağlamda, Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında devam eden eğitim programımız kapsamında bulunan “İHRACATTA DEVLET YARDIMLARI GÜMRÜK İŞLEMLERİ” konusundaki eğitimimize üyelerimiz, üye çalışanlarımız davetli olup; genel katılıma açık bir eğitim gerçekleştirilecektir. Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi işbirliğinde gerçekleştirilecek söz konusu eğitimde AR-GE, fuarlara katılım, kalite belgesi alınması, yurtdışı faaliyet destekleri; Eximbank kredileri, Gümrük Kanunu ve uygulamaları hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

 

Detaylı Bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI  Bölümüne Giriniz...

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002