Marka Yönetimi ve Markalaşma Eğitimi

6 Mayıs 2010 Perşembe

Rekabetçi piyasa koşullarına adapte olmak mı istiyorsunuz? Sunduğunuz ürüne veya hizmete değer katarak daha geniş kitlelere ulaşmak mı istiyorsunuz? Fark yaratmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise: MARKALAŞMA EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR…


Rekabetin yüksek olduğu küreselleşen iş dünyasında, başarıya ulaşmak için güçlü bir pazarlama stratejisine ihtiyaç olduğu bir gerçektir. Pazarlamada başarı, artı değer elde etmek, fark yaratmak ve marka olmaktır. Marka, ürünler arasında ayırt edilmeyi, rakiplere göre farklılığı ortaya çıkarmayı, ürün yelpazesinde göze çarpmayı ve talebin artışını sağlamaktadır.

 

Bu çerçevede, üyelerimizin bu alandaki girişimlerini desteklemek amacıyla “Markalaşma Çalışmalarına Destek Projesi başlatılmıştır. Mayıs ve Haziran aylarında ikişer günlük sürelerde düzenlenecek eğitimlerimiz markalaşmak isteyen üyelerimize açıktır.

 

İlk grup eğitimimiz, 13-14 Mayıs 2010 tarihlerinde 09:30-17:00 saatleri arasında Odamızda gerçekleştirilecektir. İki gün sürecek eğitimin ilk gününde markanın önemi, stratejik marka yönetimi, iletişim yönetimi gibi başlıklar altında markalaşmanın esaslarına değinilecektir. İkinci günde ise markaya yönelik iletişim: Marka konumlandırma konusu uygulamalı örneklerle anlatılacaktır. Bu eğitimimizin amacı, ürün ya da hizmetlerin üretiminden, pazarlama ve iletişim faaliyetlerine kadar uzanan her aşamada stratejik düşünme biçimlerinin geliştirilmesini gerektiren markalaşma süreçlerini işletmelere uyarlanabilir taktikler haline dönüştürmek ve tartışmaktır.

 

 Detaylı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002