İngiltere Ticaret Heyeti

5 Şubat 2010 Cuma

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonunda, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) Genel Sekreterliği tarafından Devlet Bakanımız Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında 16-18 Mart 2010 tarihleri arasında iş adamlarımızın katılımlarııyla İngiltere’ye yönelik bir “Ticaret Heyeti” düzenlenecektir.


 

 

T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan yazıda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonunda, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) Genel Sekreterliği tarafından Devlet Bakanımız Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında 16-18 Mart 2010 tarihleri arasında iş adamlarımızın katılımlarııyla İngiltere’ye yönelik bir “Ticaret Heyeti” düzenleneceği belirtilmiştir.

 

Hazır giyim ve konfeksiyon, tekstil (hazır giyime yönelik tekstil, ev tekstili, teknik tekstil), deri (deri konfeksiyon, ayakkabı) demir-çelik, otomotiv ve yedek parça, kimya ve ilaç sanayi, elektrik ve elektronik ürünler, makine ve aksamları, gıda ürünleri, mobilya ve mücevherat sektörlerinden firmaların katılabileceği söz konusu program kapsamında, Londra’da iki ülke üst düzey yetkililerinin katılımıyla bir bilgilendirme semineri gerçekleştirilecek olup, ayrıca Türk ve İngiliz işadamları arasında ikili iş görüşmeleri yapılacaktır. 

 

İngiltere pazarı ile ilgili detaylı bilgi için İngiltere Ülke Masası Uzmanı Banu BEKTAŞ (Tel: 0 312 417 22 23/243, e-posta: banub@igeme.gov.tr) ile irtibata geçilmesi; İngiltere Ticaret Heyeti organizasyonuna katılım için İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) Genel Sekreterliği’ne (İlgili Kişi: Mehmet Ali DEMİRAY, Tel: 0 212 454 02 00 / 1313, Faks: 0 212 4540417, e-posta: fairs@itkib.org.tr) 12 Şubat 2010 Cuma günü mesai bitimine kadar başvurulması rica olunur. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002