Sanayi ve Hizmet Sektörüne yönelik yeni KOSGEB Destek ve Hizmetleri konulu bilgilendirme toplantısı

17 Şubat 2010 Çarşamba

Küçük ve orta ölçekli işletmelere ve girişimcilere “Sanayi ve Hizmet Sektörüne yönelik yeni KOSGEB Destek ve Hizmetleri” konusunda bilgi vermek üzere, Odamızda KOSGEB Başkanı Sayın Mustafa KAPLAN’ın katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.


Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak üzere küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve girişimcilerin; kaliteli ürünleri zamanında, uygun maliyetle insana ve çevreye duyarlı olarak üreten, teknolojisini geliştiren, yenilikçi/yaratıcı düşünceleri rekabetçi ürün ve hizmetlere dönüştüren, uluslararası pazarda rekabet edebilecek düzeye ulaşabilmesi günümüzde işletmelerin önemle üzerinde durdukları konular arasındadır.

 

Yukarıda belirtilen konular kapsamında küçük ve orta ölçekli işletmelere ve girişimcilere “Sanayi ve Hizmet Sektörüne yönelik yeni KOSGEB Destek ve Hizmetleri” konusunda bilgi vermek üzere, Odamızda KOSGEB Başkanı Sayın Mustafa KAPLAN’ın katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.  

 

Bununla birlikte, yeni bir ürün ve üretim teknolojisi geliştiren işletmelere teknoloji araştırma ve geliştirme desteği vermek amacıyla, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İsrafil KURTCEPHE, ATSO Başkanı Sayın Çetin Osman BUDAK ve KOSGEB Başkanı Sayın Mustafa KAPLAN tarafından Duvarsız Teknoloji İnkibatörü (DTİ) işbirliği protokolü imzalanacaktır.

 

Antalya İş Dünyası ve KOBİ’lerimiz açısından faydalı olacağına inandığımız toplantıda sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

 

Toplantı Tarihi: 20 Şubat 2010 Cumartesi
Toplantı Saati:  13:30 – 16:00
Toplantı Yeri:    ATSO Atatürk Konferans Salonu

Daha geniş bilgi için 314 37 83  nolu telefondan Ticaret ve Sanayi Müdürlüğü ile bağlantı kurulabilir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002