Cumhuriyet Bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun

10 Kasım 2009 Salı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, "Atatürk’ün bize bıraktığı Cumhuriyeti, ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere ulaştırmak için çabamız artan bir güçle devam etmektedir" dedi.


Cumhuriyet Bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun

ATSO Başkanı Budak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti; "Türk Milleti’nin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Değerli Antalyalıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bütün kalbimizle kutluyoruz. Atatürk’ün bize bıraktığı Cumhuriyeti, ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere ulaştırmak için çabamız artan bir güçle devam etmektedir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği, 'muasır medeniyet seviyesine' ulaşmayı amaçlarken, refah ve mutluğun temeli olan ekonomik kalkınmayı en ileri ülkeler seviyesinde gerçekleştirmek için üzerimize düşen görevleri sonuna kadar yerine getirme azim ve kararındayız. Bugün her günkünden daha çok birlik ve beraberliğe ve birbirimizi sevmeye ihtiyacımız var.

Bugün her günkünden daha çok üretmek, kazanmak ve paylaşmak zorundayız. Atatürk’ün gösterdiği hedeflere varmak için, ekonomiye katkılarımızı, istihdam sağlamadaki sorumluluklarımızı yerine getirmede büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. ATSO olarak tüm üyelerimizle, bu görevin bilinci içindeyiz. Cumhuriyetimizin 86'ncı kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yüce Türk Milleti’nin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla, minnetle ve şükranla anıyoruz. Cumhuriyet Bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun."

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002