Kurumsal Kimlik Rehberi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası kurumsal kimlik çalışmaları çerçevesinde; 5 çeyrek asırlık tarihe ve her sektörden tüccar, sanayici ve işadamlarından oluşan 47 bini aşkın üyeye sahip olan ATSO’nun özel sektörün ortak sağduyusunu ifade eden akılcı ve her anlamda çağdaş değerlere sahip çıkan yenilikçi kimliğini öne çıkaran bir iletişim modeli benimsenmiştir.

Belirlenen iletişim modeli çerçevesinde oluşturulan kurumsal kimlik, Odamızın kendisini, görsel bütünlük içerisinde, tutarlı bir biçimde tanıtmasını ve ifade etmesini sağlayacaktır. Bu tanıtım kurumun amblem ve logosunun yer aldığı kamuya açık her noktada geçerlidir. Her uygulamadan önce, kurumsal kimliğin bütününden sorumlu ve onay yetkisi olan Birimimizden mutlaka onay alınması gerekmektedir.

Hazırlamış olduğumuz bu Rehber, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsil eden tüm grafik ve görsel ögelerin kullanımına ışık tutmaktadır. Rehberde bulunmayan ya da danışılması gereken konularda Odamız Kurumsal İletişim Birimine başvurulması gerekmektedir.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002