Amaç ve Yöntem

Antalya geleceğini ele alan konuları bütün paydaşlarla birlikte ele alarak belirlenecek yol haritasının herkes tarafından benimsenmesi ve hem üyelerimize hem de bütün Antalya’ya katkı yapabilmek amacıyla Odamızın 2018 yılı teması "Antalya 4.0" olarak belirlendi.

İlk adım olarak, Odamız tarafından amaç ve yöntem belirlemesi yapıldı. Antalya 4.0 amaç ve yöntem dokümanına ulaşmak için tıklayınız.

Akabinde ise, Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu himayelerinde, 3 Mart 2018 tarihinde Aska Lara Otel'de açılış toplantısı gerçekleştirildi. ATSO Başkanı Davut Çetin’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Milletvekilleri Gökçen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Nefi Kara, Devrim Kök, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Akdeniz Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi ve AKEV Üniversitesi rektör ve akademisyenleri, siyasi parti temsilcileri, meslek odası başkanları ile ATSO Meclis Üyeleri katıldı.

Toplantı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002