Almanya Vizesi için Yeni Başvuru Süreci

-     Yeni Schengen vizesi başvuru sürecini başlatmıştır. Başvurular iDATA şirketine yapılacak ve şahsi başvuru (görüşme) zorunluluğu olmayacaktır.

-     Vize İşlemleriniz daha önceden olduğu gibi yine Odamız aracılığı ile yapılmaya devam edecektir. Dileyen üyelerimiz İdata-Antalya Ofisi aracılığı ile vize müracaatlarını yapabileceklerdir.

-     iDATA başvuru ofisleri Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul ve İzmir’de bulunacaktır. Yeni süreçler neticesinde vize başvurunuzun işlem süresi yaklaşık 10 gün sürecektir.

-     4448493 no.’lu çağrı merkezinden sorularınıza bilgi alabilirsiniz. Pazartesi - Cuma Saat 8.00-12.30 ve 13.30-18.00 arası

-     Başvuru belgelerini teslim etmek için şahsen gitmeniz gerekmemektedir. Sizin yazılı olarak yetkilendireceğiniz bir kişi başvuruyu sizin adınıza yapabilir ve teslim alabilir. Yetki belgesi (vekaletname) örneğini Büyükelçiliğin/Başkonsoloslukların internet sayfalarında bulabilirsiniz. İşlemi tamamlanan pasaportu, başvuruyu yaptığınız iDATA bürosundan teslim alabilir veya ücret karşılığında pasaportunuzun adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Başvuru sahipleri sorularını 444VIZE (4448493) no’lu danışma hattına yöneltebilirler.

- Schengen vizesi biyometri (parmak izi ve fotoğraf) uygulaması hakkındaki bilgilendirme aşağıdaki dosyada yer almaktadır.

iData Antalya (Almanya vize başvurusu)

Adres: Çağlayan Mah. 2053 Sok. No.28, Ateşoğulları Apt. D:1, Lara/Antalya

Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08.00-12.30 / 13.30-17.30

 

NOT: Odamıza yapılacak vize başvuruları, İzmir'deki aracı firma tarafından takip edilmektedir.

 

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi