ATSO Yurtiçi Fuar Desteği

Yurtiçi fuarlara ulaşım desteğinin amacı, ATSO üyelerinin fuarlara aktif katılım sağlayarak sektörleriyle ilgili bilgi ve tecrübelerini arttırmaları, teknolojik gelişmeleri yakından izlemeleri, kurumsal kapasitelerini geliştirilmeleri ve rekabet güçlerini artırmalarını sağlamaya yöneliktir.

Söz konusu destekten, katılım sağlanacak fuarla ilgili sektörlerde faaliyet gösteren veya faaliyet alanı farklı görünmekle birlikte ticari ilişkisi kabul edilebilir olan, aynı zamanda Odaya borcu olmayan üyeler yararlanabilir.

Oda siciline kayıtlı her bir üye işletme ve şubesi/şubeleri bir yıl içerisinde yalnızca birer kez bu düzenlemeden yararlanabilir. Organizasyonlar kontenjanla sınırlı olup, kesin katılımcı listesi başvuru sırasına göre tespit edilir.

Organizasyonunun yapılabilmesi için Oda bünyesindeki ilgili Meslek Komiteleri tarafından ziyaret düzenlenmesi planlanan fuarın açılış gününden en geç 1 ay öncesine kadar karar alınması gerekir. Katılım sağlanacak fuar için Yönetim Kurulu onayı sonrasında ilgili Meslek Komitesi Başkanı’nın bilgisi dâhilinde meslek grubu üyelerine duyuru yapılır ve katılım talepleri alınır. Üyelerin fuara gidiş – dönüş uçak bileti bedelinin 1000.-TL’ye kadar olan kısmı Oda tarafından karşılanır. Organizasyonun düzenlenebilmesi için en az 10 katılımcının başvuru yapması gerekir.  

ATSO Online başvuru yapılabilir durumdaki fuarlar listesi için
tıklayınız...

Başvurunuzun onaylanmasından sonra uçak biletiniz ve biniş kartları ile birlikte ekteki dilekçe örneğini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Dilekçeyi indirmek için tıklayınız.

Yurt İçi Fuar Desteği ile ilgili esasları bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

İletişim:
Meslek Komiteleri Müdürlüğü

Telefon: 0242 314 37 30-31-32-33-34

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002